POKROWCE NA KRZESŁA

Pokrowiec krótki prosty

Krótki pokrowiec na krzesło o prostym oparciu, gdyż nie zawiera zapięć i mocowań. Tył pokrowca gładki, bez dekoracji. Dekoracyjna sama w sobie może być tkanina. Długość boku pokrowca to standardowo 20 cm jednak zawsze możemy ją zmienić.
Wszelkie inne wymiary krzesła zgodnie z naszymi instrukcjami i plikami z pomocą  podajecie przy dokonywaniu zamówienia.
Cena zależna jest od ilości zamówionych pokrowców oraz ostatecznie wybranej tkaniny.

Pokrowiec długi z kontrafałami

Długi pokrowiec na każde krzesło. Na tyle oparcia znajduje się dekoracyjna kontrafałda która jest również zapięciem pokrowca. Na narożnikach siedziska również znajdują się kontrafałdy.  Wszelkie wymiary krzesła zgodnie z naszymi instrukcjami i plikami z pomocą podajecie przy dokonywaniu zamówienia.  
Cena zależna jest od ilości zamówionych pokrowców oraz ostatecznie wybranej tkaniny.


Pokrowiec na krzesło konferencyjne typu ISO

Wykonany na wymiar typowego krzesła konferencyjnego typu iso bez podłokietników. Kontrafałda na tylnej części oparcia. Pięknie wygląda wykonany z tkaniny gładkiej matowej typu panama.  
Cena zależna jest od ilości zamówionych pokrowców.

OBRUSY 

Obrusy tradycyjne i plamoodporne satin również okrągłe do wymiaru 320 cm

Obrusy gastronomiczne plamoodporne z powłoką teflonową cieszą się ogromną popularnością ze względu na swoją praktyczność i wysoką jakość tkaniny z której są wykonane. Tkanina satin to 100% poliester z powłoką teflonową, która to powoduje nie wchłanianie płynów przez materiał. Obrusy wykonujemy dopiero po zamówieniu. Podajecie wymiar obrusu, tkaninę wykonania, kolor, typ zawinięcia - wąskie, szerokie, lamówka (okrągłe obrusy).

SERWETKI 

Serwetki bankietowe/stołowe są doskonałym i praktycznym uzupełnieniem dekoracji stołu. Wykonujemy je w wymiarach 35/35 cm - 40/40 cm - 50/50 cm z tkanin poliestrowych gładkich typu panama lub 100% bawełny białej lub kolorowej.
Cena zależna jest od wymiaru serwetek, wybranej tkaniny oraz od ilości w zamówieniu.